4 Mevsimlik Rotalar - Abant

4 Mevsimlik Rotalar - Abant
Mavi ve yeşilin buluştuğu, insana huzur ve dinginlik veren doğa harikası bir lokasyon. Soğuk ve sisli bir günlerde bile eşsiz doğal fgüzelliğiyle içsel bir dinginlik sağlayan bu doğa harikası yer görülmeye değer. Abant, Bolu‘nun 34 km güneybatısında bulunan ve yaklaşık 1350 m yüksekliğe sahip Karadeniz’in en turistik doğal güzelliklerinden biri.

Eşsiz doğası ile yılın dört mevsimi farklı tonlara bürünen cennetten bir köşe olan Abant Gölü’ne ulaşım da oldukça kolay. Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Abant, Abant Gölü Milli Parkı yönetim sınırları içerisinde konumlanıyor. Bolu kent merkezine 40 km uzaklıktaki Abant, Ankara-İstanbul Karayolu’nun üzerinde yer alması nedeniyle özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğruyor.

Siz de bu doğa harikası destinasyonu görmek için Otofilorent'in konforlu araçları ile hemen yola çıkın!
İlginizi Çekebilir
 • Yazın Vazgeçilmezleri - Antalya
  Antalya, tarihi ve doğal güzellikleri, harika plajları ve lezzetli yemekleri ile her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen bir turistik şehir. Buraya gelip görebileceğiniz o kadar çok şey var ki, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için burada size baz...
 • Yazın Vazgeçilmezleri - Alanya
  Alanya, Türkiye'nin güney sahilinde yer alan turistik bir şehirdir. Muhteşem plajları, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir.
 • Yazın Vazgeçilmezleri - Bodrum
  Bodrum, Türkiye'nin Ege bölgesinde yer alan Muğla ilinin en önemli turistik merkezlerinden biridir. Turkuaz rengi denizi, güneşli havası, tarihi kalıntıları ve eğlenceli gece hayatıyla Bodrum, yılın her dönemi turistlerin ilgisini çekmektedir.
 • Yazın Vazgeçilmezleri - Çeşme
  Bir yaz tatili için tercih edebileceğiniz en özel yerlerden biri olan Çeşme, doğal güzellikleri, tarihi yapıları, plajları ve lezzetleriyle sizi büyüleyecek. İzmir'in batısında yer alan bu şirin ilçe, tarihi dokusu ve eşsiz manzarası ile tatilinizi unutulmaz kılacak.
 • Bilgilendirme - 2024 Trafik Cezaları Ne Kadar
  Yeni yıl ile beraber sürücüler 2024 trafik cezaları ne kadar gibi sorgulamalar yapmakta. Fiyatları her yıl değişebilen para cezaları gereği sürücülerin güncel rakamlardan haberdar olması önem kazanıyor.
Whatsapp Telefon