Ekstralar

KİRALADIĞIM ARACI FARKLI OFISE BIRAKABILIR MİYİM?

Kira bedelinin dışında bir ödeme olan tek yön ücreti karşılığında kiralanan araç başka bir ofise bırakılabilir. Aracın bir şehirden teslim alınıp başka bir şehre iadesi durumunda Otofilorent tarafından öngörülmüş olan tek yön ücreti uygulanır.

Teslim alma ve teslim etme lokasyonları değişkenlik gösterdiğinden; teslim lokasyonuna ait ekstra hizmet ücretini Otofilorent merkezi ile görüşmeniz gerekmektedir.

YURTDIŞINDAN GELEN MÜŞTERİLER İÇİN GEREKEN BELGELER NELERDİR?

Yurtdışından gelen yabancı müşterilerimiz için kiralama esnasında pasaportunun ve uluslararası ehliyetinin yanında bulunması gerekmektedir.

Yurtdışından gelen yabancı müşterilerimizin pasaportunda son 6 ay içinde ülkeye giriş damgası bulunması gerekmektedir.

Yurtdışından gelen müşteriler, Türkiye’ye giriş yapılan tarih itibariyle, en fazla 2 yıl süreyle araç kullanabilirler. Ülkeye girişinden 6 ay geçtikten sonra ülkemizde araç kullanmak isteyen müşteriler, araç kullanırken yanlarında dış temsilciliklerden veya noterden aldıkları sürücü belgelerinin tercümelerini ve sürücü belgelerini yanlarında taşıması zorunludur. 2 yıl geçtikten sonra, dış ülkelerden alınan ehliyetlerin ülkemize ait ehliyetler ile değiştirilmesi zorunludur.

ARAÇLARDA KİLOMETRE SINIRI VAR MI?

Günlük araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı günlük 400 km olmak şartı ile 15 gün ve üzeri kiralamalarda, kontrat başına 3800 km ile sınırlıdır.

KM aşımı durumunda KM başına KDV dahil 3 TL olarak ücretlendirme yapılır.

Aylık araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı 3800 km ile sınırlıdır.

KM aşımı durumunda KM başına KDV dahil 3 TL olarak ücretlendirme yapılır. Kilometre aşım ücreti araç grup bazında değişkenlik göstermekte olup detaylı bilgiyi ofislerimizden alabilirsiniz. 

EKSTRA GÜVENCELER KİRALAMA DEVAM EDERKEN SATIN ALINABİLİR Mİ?

Ekstra güvenceler aracı teslim alırken satın alınmalıdır.

ARAÇLARINIZ FULL KASKO MU? TAM SİGORTALI MI?

Araçlarımızda sınırlı hasar ve hırsızlık güvencesi bulunmaktadır.  Güvence sınırlarınızı genişletmek isterseniz ek güvenceleri satın alabilirsiniz.

Ekstra güvenceleriniz nelerdir?

MİNİ HASAR PAKETİ

Araçta 2000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır Lastik-Cam-Far-Ayna hasarlarını kapsamamaktadır.

ORTA HASAR PAKETİ

Araçta 3000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır Lastik-Cam-Far-Ayna hasarlarını kapsamamaktadır.

BÜYÜK HASAR PAKETİ

Araçta 4000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır Lastik-Cam-Far-Ayna hasarlarını kapsamamaktadır.

ARAÇ KİRALAMADA KIŞ LASTİĞİ İÇİN EK ÜCRET TALEP EDİYOR MUSUNUZ?

Evet, Kış Lastiği Günlük 45 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kiralama yapılan araçlarımız binek araç kategorisinde olup, kış lastiği uygulaması bu kategoride zorunlu olmadığından sizlerin de güvenliğini göz önünde bulundurarak ek ürün olarak kış lastiği hizmeti vermekteyiz.

FİYATA DAHİL OLMAYAN EKSTRA ÜCRETLİ HİZMETLER NELERDİR?

Km aşım: KM başına KDV DAHİL 3 TL

Kış lastiği: Günlük 170 TL

Ek sürücü ücreti: Günlük 80 TL

Navigasyon: Günlük 95 TL

Bebek Koltuğu: 110 TL

Tek yön ücreti: Lokasyona bağlı değişmektedir. 0850 305 00 45 no’lu hattan merkezimizle görüşebilirsiniz.
Whatsapp Telefon