Hakkımızda

Otofilorent daima yeni araç filosu ve enerjik yapısıyla kısa ve uzun dönem tüm ihtiyaçlarınıza 7/24 cevap vermektedir. Geniş araç teslim lokasyonu ile istediğiniz yerden aracınızı alabilir ve istediğiniz yere araç teslim edebilirsiniz. Her segmentten bulabileceğiniz araçlar mevcuttur. Araçlarınıza ve kiralama hizmetlerinize ekleyebileceğiniz ekstralar ve güvenceler ile hem güvenli hem de konforlu sürüşün keyfini yaşayın.

Hizmet verdiğimiz lokasyonlarda, müşteri ve firma memnuniyeti odaklı çalışarak, en çok tercih edilen ve verimli bir araç kiralama şirketi olmak en büyük vizyonumuz.

Üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için şeffaf,güven verici,hızlı,keyifli,kolay ulaşılan,teknolojiye dayanan araç kiralama hizmetini lokasyonlarımızda kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız,her kiralama hizmeti öncesinde ve sonrasında kontrol-bakım-dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.Sürekli yenilenen araç filomuz ile düşük fiyatlarla son model araç hizmeti alacaksınız.
Whatsapp Telefon